Oferta pracy

Market Development Specialist (rynki francuskojęzyczne)

GTV PolandO firmie

GTV Poland

Przejazdowa 21

Pruszków

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
Market Development Specialist
(rynki francuskojęzyczne)
miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • rozwój współpracy z obecnymi kontrahentami firmy na powierzonym rynku oraz odpowiedzialność za przydzielony wolumen sprzedaży i jego intensyfikację.
  • kreowanie działań marketingowych, dbanie o ich optymalną realizację oraz rozliczanie w ramach przyznanych kontrahentom budżetów marketingowych w celu wzrostu wolumenu sprzedaży, udziałów rynkowych i dystrybucji na powierzonych rynkach.
  • dostosowywanie oferty produktowej do specyfiki rynków i kanałów dystrybucji.
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów, prowadzenie negocjacji i kreowanie oraz przestrzeganie przyjętej strategii handlowej.
  • zapewnienie płynnej i satysfakcjonującej komunikacji pomiędzy klientami a firmą.
  • czynności związane z przygotowaniem do targów oraz reprezentowanie firmy na targach.
  • kontrola bieżących zobowiązań finansowych kontrahentów zagranicznych.
  • okresowe spotkania z aktualnymi oraz potencjalnymi kontrahentami i klientami firmy na powierzonych rynkach.
  • cykliczne wizyty w rynku – min 7-10 wizyt w roku.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w eksporcie lub sprzedaży na rynkach zagranicznych.
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie handlu międzynarodowego).
  • znajomość procedur eksportowych.
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów.
  • umiejętność budowania długofalowych relacji.
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • samodzielność, inicjatywa, przedsiębiorczość.
  • biegła obsługa komputera (MS Office, Internet).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach.
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • bogaty pakiet benefitów w tym prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny z pakietem Stomatologicznym oraz kartę Multisport.

www.gtv.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy