Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Market Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TATA STEEL

    Tata Steel jest dziesiątym, w rankingu największych światowych producentów stali i drugim, jej najbardziej zdywersyfikowanym geograficznie, wytwórcą. Nieustanny rozwój naszych produktów i zakresu oferowanych usług pozwala nam działać globalnie i przyczyniać się do rozwoju sektora stalowego na świecie. Działamy w 26 krajach, i jesteśmy obecni handlowo w ponad pięćdziesięciu, zatrudniając pracowników na 5 kontynentach.

    Kierujemy się wartościami, dostarczamy wizję, jesteśmy zdeterminowani aby nieustannie doskonalić i ulepszać nasze produkty. Od pojazdu, którym się przemieszczasz, do domu, w którym mieszkasz; od mostów, które przekraczasz, po narzędzia, których używasz; dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć niezrównaną jakość naszych produktów po to, by ułatwić Ci życie.

    Obecnie, do zespołu Market Development & Trade Matters, odpowiedzialnego za intensyfikowanie wzrostu, zróżnicowanej i zrównoważonej sprzedaży, na wybranych rynkach Europy Centralnej poszukujemy doświadczonego, silnie zmotywowanego Market Managera. Idealny Kandydat powinien charakteryzować się silną osobowością i pewnością, wysoką kulturą osobistą, perfekcyjnym zorganizowaniem oraz motywacją i nastawieniem na nieustanny rozwój.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    Poszukiwanie potencjalnych klientów i nowych szans sprzedażowych w regionie Europy Centralnej, z naciskiem na Polskę, Czechy, Słowację i Węgry.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe magisterskie,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Gotowość do częstych podróży służbowych,
    • Doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz rozwoju relacji biznesowych wśród klientów technicznych ( B2B),
    • Znajomość rynku Automotive,
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat,
    • niezbędne narzędzia (samochód służbowy, telefon, komputer),
    • system szkoleń w ramach korporacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy również o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach oraz pozyskanych w toku przeprowadzanych testów psychologicznych, testów umiejętności i predyspozycji zawodowych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dla celów związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora ww. danych: GiP Consulting Iwonna Szumilas z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 59 lok. 402, 00-848 Warszawa oraz Tata Steel International (Poland) Sp. z o.o.z siedzibą w Katowicach przy ul. Piastowskiej 7, 40-005 Katowice. Niniejsza zgoda obejmuje również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłości o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do przetwarzanych danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania."