Oferta pracy

Marketing Account Manager

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Marketing Account ManagerNumer ref.: 200922-857GQ
Twoje zadania:

Marketing jest Twoją pasją? Jesteś pełen pomysłów? Lubisz tworzyć i realizować kampanie marketingowe? Dołącz zatem do Najlepszego Miejsca Pracy w branży IT w Polsce i buduj jego wizerunek razem z nami.

Wyzwania przed Tobą:

  • Tworzenie i realizacja kampanii marketingowych nakierowanych na promocję działalności biznesowej Spółki
  • Prowadzenie działań promocyjnych i wizerunkowych w Polsce i za granicą
  • Tworzenie artykułów PRowych, case studies oraz materiałów sprzedażowych
  • Wspieranie realizacji działań w mediach społecznościowych, m.in. FB, LinkedIn, Twitter i innych
  • Bieżące wsparcie działu sprzedaży w działaniach promocyjnych
  • Tworzenie raportów, analiz i badanie efektywności działań marketingowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie marketingu, wprowadzanie nowych rozwiązań
  • Benchmark konkurencji
Twoje umiejętności:
  • 2 lata doświadczenia w tworzeniu komunikatów marketingowych (mile widziane doświadczenie w branży: IT, biznes, finanse, nowe technologie, inżynieria)
  • Doskonałe posługiwanie się językiem polskim i angielskim (w mowie i piśmie) - język angielski na poziomie C1
  • Doświadczenie w przygotowywaniu treści reklamowych, opisów produktów i materiałów do stron internetowych
  • Łatwość w tworzeniu tekstów, kreatywność
  • Doświadczenie w tworzeniu tekstów w segmencie B2B
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii z wykorzystaniem narzędzi do Online Marketingu
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów branżowych i wykorzystywania ich w celu maksymalizacji efektywności względem pełnionych obowiązków
  • Elastyczność i dobra organizacja pracy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy