Oferta pracy

Marketing Account Manager

SII Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 472e

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i realizacja kampanii marketingowych w celu promocji oferty Centrów Kompetencyjnych, a w szczególności Szkoleń

  • Tworzenie materiałów sprzedażowych (artykułów PR'owych, case studies, prezentacji)

  • Przygotowywanie kampanii online w social media i platformie Google

  • Tworzenie i zarządzanie treściami na wskazanych stronach Centrów Kompetencyjnych i Szkoleń

  • Współpraca z grafikami, copywriterami, videomakerami

  • Tworzenie raportów, analiz i badanie efektywności działań marketingowych

  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie marketingu oraz proponowanie nowych rozwiązań

  • Benchmark konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana doświadczenie w marketingu dla szkoleń

  • Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Łatwość w tworzeniu tekstów

  • Doświadczenie w przygotowywaniu treści reklamowych, opisów produktów i materiałów do stron internetowych (również w segmencie B2B)

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii z wykorzystaniem narzędzi do Online Marketingu

  • Dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Lekką ręką piszesz teksty B2B, zwinnie zarządzasz projektami i zawsze udaje Ci się znaleźć super pomysł na kolejną kampanię? Świetnie się składa!

Do Działu Marketingu Sii, największej firmy IT & inżynieryjnej w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Account Managera, która całościowo obejmie obsługę wybranych klientów wewnętrznych.

Dlatego jeśli wielokanałowe działania marketingowe to Twój żywioł, kreatywność to Twoje drugie imię, a obszar IT brzmi jak wyzwanie – aplikuj! Dołączysz do dynamicznie rozwijającego się ponad 20-osobowego zespołu o szerokim przekroju kompetencji – od web analityków po copywriter'ów, a Twoja praca będzie miała realne przełożenie na funkcjonowanie firmy w takich obszarach jak wizerunek, rekrutacja i sprzedaż.