Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing and Business Development Manager (Tax & Legal)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

    Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

    Lokalizacja Warszawa

    Dla naszego Klienta, globalnej firmy doradczej, poszukujemy osoby na stanowisko Marketing and Business Development Manager (Tax&Legal).

    Do głównych zadań będzie należało poszukiwanie nowych możliwości biznesowych (analiza rynku pod kątem nowych usług), następnie rozszerzanie portfolio usług poprzez wprowadzanie/rozwój nowych w kancelarii prawno-podatkowej oraz działania marketingowe i promocyjne.

    Zakres obowiązków:

    • kreowanie oraz wdrażanie rozwiązań, mających na celu rozwój biznesu
    • poszukiwanie oraz wyznaczanie kierunku rozwoju dla usług prawno-podatkowych
    • bieżące monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, grupy docelowej oraz działań konkurencji
    • czynny udział w rozwoju produktów oraz tworzenie ofert dla produktów
    • ocena możliwości marketingowych dla usług firmy
    • budowanie świadomości marki
    • aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy
    • organizowanie przetargów, udział w konferencjach, reprezentacja firmy na targach
    • nawiązywanie i rozwijanie długoterminowych relacji handlowych
    • docelowo – zbudowanie zespołu ds. zmian prawnych i podatkowych

    Poszukiwane kompetencje:

    • doświadczenie w firmie zajmującej się doradztwem prawnym i podatkowym - warunek konieczny
    • wykształcenie wyższe
    • co najmniej 5 lat doświadczenia w zespole odpowiedzialnym za rozwój biznesu
    • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i/lub j. angielskiego
    • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne
    • wysoka komunikatywność, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji
    • otwartość na zmiany, innowacyjność
    • dodatkowych atutem będzie tytuł radcy prawnego, adwokata lub doradcy podatkowego

    Oferujemy

    • dużą samodzielność na stanowisku pracy
    • możliwość zbudowania zespołu
    • pracę w organizacji, która jest wiodącym partnerem w biznesie dla swoich klientów
    • profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne
    • udział w Programie Developmentowym
    • dodatkowe dwa dni wolne w roku
    • zadaniowy czas pracy
    • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
    • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
    • możliwość trenowania w firmowych grupach sportowych
    • pracę w jednym z naszych oddziałów (w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Gliwicach, Krakowie lub we Wrocławiu)
    opisopisopisopis

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)