Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing and E-Commerce Manager

PRÓSZYŃSKI MEDIA sp. z o.o.O firmie

  • Wincentego Rzymowskiego 28
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

PRÓSZYŃSKI MEDIA sp. z o.o.

Wincentego Rzymowskiego 28

Warszawa

WYDAWNICTWO PRÓSZYŃSKI I S-KA

ZADANIA, JAKIE STAWIAMY PRZED TOBĄ:

  • Wdrażanie strategii marketingowej książek
  • Współtworzenie i koordynacja współpracy z księgarnią internetową
  • Współtworzenie planu marketingowego w oparciu o komunikację w obszarach e-commerce
  • Poszukiwanie / testowanie nowych kanałów pozyskania czytelników
  • Współodpowiedzialność za budowę wizerunku marki we wszystkich obszarach, z naciskiem na księgarnie internetowe
  • Mierzenie efektywności i optymalizacja działań internetowych w zakresie kosztów i wyników sprzedaży
  • Przygotowanie raportów i analiz sprzedażowych w zakresie działań e-marketingowych
  • Zarządzanie produktami i treścią w obszarze e-commerce
  • Zarządzenie ofertą produktową
  • Analiza rynku i trendów w obszarze e-commerce

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w długofalowym budowaniu strategii digital marketingowych oraz e-commerce
  • Umiejętność analizowania danych
  • Znajomość narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań marketingowych oraz ich optymalizacji (Google Analytics, Hotjar, itp.)
  • Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w obszarze digital marketingu i e-commerce
  • Mile widziane doświadczenie na rynku wydawniczym oraz miłość do literatury
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja oraz nastawienie na realizację celów wizerunkowo-sprzedażowych

CO OFERUJEMY:

  • Samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • Aktywny udział w rozwoju wydawnictwa i księgarni internetowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałą pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Obcowanie z twórcami literatury i kultury
  • Atrakcyjną kartę zniżkową na produkty Wydawnictwa

Ogłoszenie archiwalne