Oferta pracy

Marketing and Sales Specialist

EUROLOOP sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 386
    Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

EUROLOOP sp. z o.o.

Krakowska 386

Zabierzów (pow. krakowski)

EUROLOOP to polska firma e-mobility, która pracuje nad szeregiem rozwiązań dla sektora elektromobilności, aby kreować i wspierać ekosystem wydajnego i niskoemisyjnego transportu pasażersko - towarowego.

Spółka zawiązała się w marcu 2017 roku, bezpośrednio po sukcesie jej założycieli w konkursie Elona Muska - SpaceX Hyperloop Pod Competition I (Innovation Award).

Jednym z produktów EUROLOOP jest wysokowydajna ładowarka prądu stałego przeznaczona dla pojazdów elektrycznych.

Wybrany kandydat będzie współpracować z zespołem w Zabierzowie nad kreowaniem, wdrażaniem i prowadzeniem działań marketingowych i sprzedażowych ładowarek do samochodów elektrycznych.

Obowiązki:

  • Budowanie wizerunku firmy na rynku, w tym tworzenie contentu (copywriting oraz grafika)

  • Zarządzanie procesami w zakresie rozwoju marketingowego i sprzedażowego, w tym współpraca z podwykonawcami

  • Aktywne wyszukiwanie, wdrażanie (przy współpracy z podwykonawcami) i obsługa narzędzi marketingowych online, w szczególności nakierowanych na pozyskiwanie i analizę danych oraz automatyzację procesów

  • Analiza danych oraz dostosowanie strategii działań marketingowych do jej wyników

  • Rozwój strony internetowej poprzez implementację nowych rozwiązań, w tym tworzenie contentu i współpraca z podwykonawcami w zakresie webmasteringu

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora MŚP i dużych przedsiębiorstw (kontakt mailowy, telefoniczny, bezpośredni)

  • Przygotowywanie ofert

  • Planowanie i realizowanie programów i kampanii marketingowych na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym

  • Tworzenie materiałów reklamowych, marketingowych, aktualizowanie wewnętrznych stron internetowych, szablonów i blogów, w tym tworzenie contentu

  • Tworzenie artykułów, materiałów marketingowych zgodnych z wytycznymi SEO

  • Organizacja i realizacja akcji mailingowych, w tym cyklicznego newslettera

  • Budowanie strategii i planów mediów społecznościowych oraz ich realizacja, w tym opracowanie contentu

  • Kształtowanie komunikacji marketingowej firmy na poziomie strategicznym i taktycznym

  • Planowanie i koordynowanie wydarzeń, konferencji branżowych, eventów wraz z partnerami biznesowymi

  • Kontakt z prasą

Wymagane doświadczenie zawodowe:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki komunikacja, marketing, PR lub techniczne)

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu lub pokrewnym

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (preferowane branże: energetyka, automotive)

  • Praktyczna znajomości zagadnień marketingu B2B, szczególnie online

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, Google Suite, programów graficznych

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego technicznego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole

  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem (Francuski, Niemiecki)

  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, elektromoblinością oraz innowacjami w zakresie niskoemisyjnego transportu

  • Znajomość Slack, Confluence, Trello, G-suite

Inne wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Proaktywna postawa, silna motywacja, zaangażowanie i determinacja, umiejętność organizacji czasu pracy, działanie pod presją czasu

  • Lojalność, samodzielność i rzetelność w działaniu

  • Pełna dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów, w tym za granicę

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na elastycznych zasadach w pełnym wymiarze czasowym na czas określony

  • Pracę w dynamicznej, ambitnej i szybko rozwijającej się spółce technologicznej, wraz z międzynarodowym zespołem z renomowanych ośrodków naukowo-badawczych, np. CERN

  • Możliwość aktywnego udziału w budowaniu Firmy

  • Udział w procesie rozwoju produktów od koncepcji do wprowadzenia na rynek

  • Możliwość realizowania ciekawych projektów

  • Pracę w szybko rozwijającym się sektorze elektromobilności o dużym potencjale rynkowym

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy