Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Assistant

Bell P.P.H.U.O firmie

  • Graniczna 79G
    Józefów (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Bell P.P.H.U.

Graniczna 79G

Józefów (pow. otwocki)

Od 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych nieustannie doskonalimy nasze produkty, a laboratorium mikrobiologiczne Bell sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Zgodnie z tym założeniem obok klasycznej linii kosmetyków Bell stworzyliśmy linię kosmetyków Bell HYPOAllergenic, zdobywającą uznanie wśród kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Największym kapitałem naszej firmy są ludzie zorientowani na sukces, w związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami na rynkach zagranicznych, do Działu Marketingu poszukujemy wszechstronnych i aktywnych osób na stanowisko Asystent Działu Marketingu.

Nie masz doświadczenia? - śmiało aplikuj! Bez trudu odnajdziesz się w naszym młodym zespole, a bardziej doświadczeni pracownicy pomogą Ci w podjęciu pierwszych zadań, zdobyciu cennego doświadczenia i nowych kompetencji.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie przy realizacji działań wdrożenia produktu na rynek
  • Współpraca z grafikami i podwykonawcami
  • Dbanie o wymianę informacji pomiędzy działami firmy
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • Przetwarzanie zbioru danych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy Bell

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • Umiejętność skutecznej wymiany informacji
  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dobra samoorganizacja, odpowiedzialność i umiejętność zarządzania czasem
  • Zdolności analityczne i komunikatywność
  • Język angielski – poziom minimum komunikatywny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane zainteresowanie branżą beauty
  • Ponadto chcielibyśmy abyś:
    • zarażał(-a) nas dobrym humorem, optymizmem i energią
    • imponował(-a) nam kreatywnością, sumiennością i troską o detale

Oferujemy:

  • Perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w przyjaznym środowisku pracy
  • Stałe godziny pracy od pn. do pt.
  • Uczestnictwo w ciekawych, międzynarodowych  projektach marketingowych
  • Zapewnienie wszelkich narzędzi niezbędnych do realizacji obowiązków służbowych przez pracodawcę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport, uczestnictwo w szkoleniach, pakiet medyczny, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne