Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883.

Marketing Assistant

Abbott Laboratories

Postępu 21B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu marketingu w bieżących działaniach administracyjnych, organizacyjnych i projektach

  • Sprawne zarządzanie dokumentacją, danymi systemowymi, obiegiem faktur oraz informacji

  • Wystawianie umów, zamówień, wniosków

  • Współpraca z dostawcami w zakresie bieżących projektów (agencje reklamowe, mediowe, organizatorzy konferencji)

  • Koordynacja wysyłek materiałów promocyjnych

  • Współpraca z Działem Sprzedaży, Działem Zakupów, Księgowością, Magazynem

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Dokładność i dbałość o szczegóły

  • Wysoka kultura osobista oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu w wielozadaniowym środowisku

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych (Word, Excel, PowerPoint)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze administracji i marketingu

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje