Marketing Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-11-15
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2017-12-15)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GRANATOWI s.c.

GRANATOWI Biuro Kreatywne

Jesteśmy agencją reklamową typu full service z niepowtarzalną energią i pomysłami! Oferujemy szeroki zakres usług reklamowych i marketingowych. Powierzonymi przez naszych Klientów zadaniami zajmujemy się kompleksowo - od idei kreatywnej, poprzez projekt, aż po realizację. Nie boimy się żadnego medium, a na naszym koncie mamy przeprowadzone z sukcesem kampanie typu 360. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: MA 2017

Szukamy dostępnej od zaraz, doświadczonej i ambitnej osoby, o zdolnościach analitycznych, lubiącą pakiet MS Office, przedsiębiorczą, samodzielną, biorącą odpowiedzialność za swoje zadania i wykonującą je sumiennie oraz z zaangażowaniem.

Ważna jest dla nas pozytywna energia, kreatywność, rzetelność oraz chęć rozwoju. Jeżeli jesteś osobą, która chce się razem z nami rozwijać i budować nieszablonową, wyróżniającą się markę, to zapraszamy do aplikacji!

Opis stanowiska:

  • wspieranie w bieżących zadaniach zespołu agencji,
  • wsparcie zespołu w planowaniu i tworzeniu na potrzeby kampanii reklamowych,
  • terminowe i prawidłowe dostarczanie materiałów do kampanii i działań marketingowych,
  • koordynowanie obiegu dokumentów dotyczących kampanii, ich administracja oraz archiwizacja,
  • konitorowanie kosztów kampanii oraz realizacji założonych wskaźników,
  • wsparcie zespołu w przygotowaniu postanalizy kampanii,
  • stopniowe uczestnictwo w spotkaniach z kontrahentami zewnętrznymi,
  • śledzenie trendów rynkowych, prowadzenie analiz rynku stałe poszerzanie wiedzy o rynku mediów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • dokładność, skrupulatność,
  • terminowość, sumienność i zaangażowanie w prowadzenie powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność organizacji pracy w nastawieniu na efektywność
  • swobodne poruszanie się w pakiecie MS Office,
  • zainteresowanie światem reklamy,
  • mile widziana znajomość obsługi i analizy kanałów Social Media.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • zgrany, skuteczny, profesjonalny zespół,
  • projekty na wysokim poziomie, doceniane przez klientów,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość wpływu na rozwój agencji,
  • pracę w Centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Granatowi s.c. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 56/5 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Granatowi s.c. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 56/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się