Ta oferta pracy jest nieaktualna od 216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRANATOWI s.c.

    GRANATOWI Biuro Kreatywne

    Jesteśmy agencją reklamową typu full service z niepowtarzalną energią i pomysłami! Oferujemy szeroki zakres usług reklamowych i marketingowych. Powierzonymi przez naszych Klientów zadaniami zajmujemy się kompleksowo - od idei kreatywnej, poprzez projekt, aż po realizację. Nie boimy się żadnego medium, a na naszym koncie mamy przeprowadzone z sukcesem kampanie typu 360. Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: MA 2017

    Szukamy dostępnej od zaraz, doświadczonej i ambitnej osoby, o zdolnościach analitycznych, lubiącą pakiet MS Office, przedsiębiorczą, samodzielną, biorącą odpowiedzialność za swoje zadania i wykonującą je sumiennie oraz z zaangażowaniem.

    Ważna jest dla nas pozytywna energia, kreatywność, rzetelność oraz chęć rozwoju. Jeżeli jesteś osobą, która chce się razem z nami rozwijać i budować nieszablonową, wyróżniającą się markę, to zapraszamy do aplikacji!

    Opis stanowiska:

    • wspieranie w bieżących zadaniach zespołu agencji,
    • wsparcie zespołu w planowaniu i tworzeniu na potrzeby kampanii reklamowych,
    • terminowe i prawidłowe dostarczanie materiałów do kampanii i działań marketingowych,
    • koordynowanie obiegu dokumentów dotyczących kampanii, ich administracja oraz archiwizacja,
    • konitorowanie kosztów kampanii oraz realizacji założonych wskaźników,
    • wsparcie zespołu w przygotowaniu postanalizy kampanii,
    • stopniowe uczestnictwo w spotkaniach z kontrahentami zewnętrznymi,
    • śledzenie trendów rynkowych, prowadzenie analiz rynku stałe poszerzanie wiedzy o rynku mediów.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
    • dokładność, skrupulatność,
    • terminowość, sumienność i zaangażowanie w prowadzenie powierzonych zadań,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność organizacji pracy w nastawieniu na efektywność
    • swobodne poruszanie się w pakiecie MS Office,
    • zainteresowanie światem reklamy,
    • mile widziana znajomość obsługi i analizy kanałów Social Media.

    Oferujemy:

    • pracę przy ciekawych projektach,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • zgrany, skuteczny, profesjonalny zespół,
    • projekty na wysokim poziomie, doceniane przez klientów,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • możliwość wpływu na rozwój agencji,
    • pracę w Centrum Warszawy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Granatowi s.c. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 56/5 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Granatowi s.c. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 56/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.