Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Assistant

ES SYSTEM K SP. Z O.O.

  • Wrzosowa 10, Wolbrom
    Wolbrom, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wrzosowa 10

Wolbrom

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i ulepszanie strategii komunikacji marki ES SYSTEM K (i marek towarzyszących) w SM

  • tworzenie i wdrażanie harmonogramów publikacji zgodnych ze strategią firmy na Facebooku, LinkedIn, YouTube, Instagram

  • raportowanie i analityka działań w SM

  • wsparcie zespołu marketingu w przygotowywaniu prezentacji, newsletterów, katalogów, dokumentacji technicznej i instrukcji,

  • aktualizacja treści na stronie internetowej www.essystemk.pl oraz innych platformach obsługiwanych przez firmę

  • aktualizacja danych w systemie CRM

  • wsparcie w organizacji eventów

  • nadzór nad bazą zdjęć, obróbka zdjęć

  • wsparcie merytoryczne i koncepcyjne w przygotowaniu materiałów dla prasy i portali branżowych

  • współpraca z drukarniami i innymi dostawcami usług

  • wsparcie administracyjne zespołu marketingu i współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • z entuzjazmem podchodzisz do wyzwań, jakie stawia dynamiczne środowisko pracy

  • posiadasz doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

  • jesteś osobą energiczną i kreatywną

  • znasz dobrze język angielski i chcesz używać go w pracy

  • znajomość Corel Draw, Pakiet Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign, After Effects) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • cenimy i doceniamy naszych pracowników, ich pomysły oraz wkład w rozwój firmy

  • zapewniamy przyjazne środowisko pracy

  • gwarantujemy różnorodność i nieszablonowość w realizowanych zleceniach

  • tworzymy innowacyjne produkty, wyjątkowe projekty graficzne, które zyskują uznanie i nagrody w branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

Firma ES SYSTEM K zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy blisko 700 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego.

Przewiń do profilu firmy