Oferta pracy

Marketing Automation Specialist

GroupM Sp. z o.o.O firmie

  • Plac Konesera 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GroupM Sp. z o.o.

Plac Konesera 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SalesForce

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów marketing automation dla klientów z portfolio GroupM

  • Analiza efektywności prowadzonych działań

  • Segmentacja użytkowników

  • Wdrażanie integracji technologii marketing automation z innymi systemami

  • Rozwijanie oferty z zakresu marketing automation

  • Przygotowywanie rekomendacji dla klientów dla obszaru marketing automation

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie realizacji wdrożeń Marketing Automation

  • Doświadczenie w pracy z jednym z narzędzi: SalesForce, SalesManago, getresponse, mailchimp lub innym

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz przekładania ich na rekomendacje

  • Rozumienie funkcjonowania ekosystemów technologicznych służących pomiarowi aktywności digital (adserving, narzędzia web analytics, DMP, CDP)

  • Doświadczenie w pracy na projektach z obszaru e-commerce

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na CRM

  • Znajomość HTML, CSS

  • Znajomość języków programowania np. php, python

To oferujemy

  • uczestnictwo w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku

  • pracę pod okiem najbardziej doświadczonych specjalistów na obszarach Data and Technology

  • dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów

  • szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej

  • pracę zdalną ze względu na pandemię – do odwołania

  • kartę Multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych

Przewiń do profilu firmy