Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Communication Senior Specialist

Edenred Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Inflancka 4B

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja akcji marketingowo mających na celu wsparcie sprzedaży produktów Pertnerów Edenred do Użytkownikow kart Edenred, w szczególności: planowanie akcji (strategia kontaktu, marketing mix), przeprowadzenie akcji (dopilnowanie przygotowania kreacji, uruchomienie promocji we wszystkich kanałach), raportowanie efektów działań marketingowych, rozliczenie akcji (koszty, przychody, rentowność poszczególnych działań)

  • Rozwój skutecznych narzędzi marketingowych

  • Bieżąca współpraca z Partenrami biznesowymi Edenred

  • Współpraca z agencjami marketingowymi

  • Kreowanie strategii kontaktu do klientów indywidualnych: analiza danych, budowanie ścieżki kontaktu , analiza zachowań konsumenckich, ocean skuteczności działań marketingowych, aktywna rekomendacja kolejnych działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych w tym kampanii online - prowadzenie działań na rynku B2B2C

  • Wiedza z akresu CRM oraz budowania strategii kontaktu

  • Wiedza z zakresu komunikacji on-line, w szczególności jej wykorzystania w prowadzeniu skutecznych działań marketingowych

  • Doskonała znajomość metod prowadzenia personalizowanych działań marketingowych on-line i mobile

  • Wiedza z zakresu marketing automation - znajomość narzędzi i doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu marketing automation

  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji

  • Stale zatrudnienie w stabilnej firmie (umowa o pracę)

  • Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie

  • Solidny onboarding i opieka buddy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta lunchowa Edenred; podarunki świąteczne, owoce non-stop 😉, lekcje języka angielskiego, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, 100% finansowanie komunikacji miejskiej, szkolenia produktowo-rozwojowe, bookcrossing, fundusz socjalny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • 100% finansowanie komunikacji miejskiej

Jesteśmy światowym liderem w dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla biznesów oraz konsumentów w zakresie motywacji pozapłacowej i lojalności. Nieustannie sięgamy po innowacyjne rozwiązania, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcję i przyjemne codzienne życie. Cechuje nas dynamizm działania, a nasze zadania wymagają pasji, zaangażowania i wyobraźni.

Jeśli nie boisz się wychodzić ze swojej strefy komfortu, lubisz przekraczać granice, sięgać po innowacyjne rozwiązania, stawiasz na ciągły rozwój, szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do Edenred Polska!

Przewiń do profilu firmy