Logo Pracuj.pl

Marketing & Communication Specialist (rolnictwo)

Hays PolandO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, międzynarodowego producenta ekologicznych środków ochrony roślin, poszukuję osoby na stanowisko Marketing & Communication Specialist, odpowiedzialnego za zarządzanie projektami marketingowymi oraz strategiczne planowanie działań marketingowych i komunikacji B2C oraz B2B.

Twój zakres obowiązków

Marketing & Communication Specialist będzie zarządzał wdrożeniem nowych produktów i linii produktowych na rynek, planowaniem kampanii produktowych oraz brandowych, koordynowaniem, monitorowaniem i analizowaniem rynkowych działań firmy oraz konkurencji. Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za określanie krótko- i długoterminowych celów marketingowych oraz sposobu ich realizacji, zarządzanie budżetem marketingowym, współpracę z agencjami i partnerami biznesowymi, monitoring i analizę efektywności prowadzonych działań

Wymagania pracodawcy

Poszukujemy osób znajomością branży rolnej, posiadających wiedzę na temat strategii marketingowych, kanałów i brandingu, posiadających wyjątkowe umiejętności analityczne, organizacyjne oraz rozwiązywania problemów. Idealni kandydaci na to stanowisko to osoby z wykształceniem wyższym w zakresie marketingu, reklamy, sprzedaży lub równoważne z bardzo dobra znajomością języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

Nasz Klient oferuje stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, z możliwością rozwoju. Firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę, zapewnia wszystkie narzędzia do pracy (samochód do użytku prywatnego, telefon, komputer/tablet) oraz opiekę medyczną.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Aktualne oferty pracodawcy
1168256

Marketing & Communication Specialist (rolnictwo), wielkopolskie