Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Communications Specialist

JM INNOVATIVE COSMETICS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

JM INNOVATIVE COSMETICS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

gen. Józefa Zajączka 9A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za przygotowywanie materiałów marketingowych (Internet Marketing, ATL, BTL) dla marki oraz jej partnerów

  • rozwijanie marki w obszarze e-commerce

  • realizacja strategii komunikacji marki

  • praca przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek

  • monitorowanie i analiza bieżących działań marki oraz działań konkurencji

  • wsparcie bieżących projektów działu Komunikacji Marketingowej

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • kreatywność

  • umiejętność tworzenia ciekawych treści, zgodnych ze strategią wizerunkową marki

  • umiejętność wyłapywania trendów i proponowanie nowych rozwiązań

  • wychodzenie z inicjatywą

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i terminowość

Mile widziane

  • zainteresowanie branżą beauty

To oferujemy

  • przestrzeń do realizacji własnych pomysłów i wdrażania kreatywnych rozwiązań

  • możliwość rozwoju pod okiem specjalistów

  • poznanie tajników branży beauty

YONELLE to polska innowacyjna marka kosmetyczna wyspecjalizowana w odmładzaniu wyglądu skóry. Tworzy luksusowe kosmetyki infuzyjne o ponadprzeciętnej skuteczności przeciwzmarszczkowej oparte o autorską koncepcję SKIN PENETRATION REVOLUTION.

Przewiń do profilu firmy