Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing & Community Junior Manager

SERGII SAMOKHVALOV

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Starowiślna 55

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wypełnianie strony treścią

  • Wypełnianie kart produktów

  • Tworzenie banerów

  • Pisanie tekstów marketingowych

  • Koordynacja tekstów z klientem

  • Interakcja z marketerem internetowym i koordynatorem wsparcia strony

Nasze wymagania

  • Co najmniej półroczne doświadczenie pracy w branżę ¨Towary dla dzieci¨

  • Znajomość podstaw pisania tekstów sprzedażowych

  • Umiejętność pracy z edytorami graficznymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A1

  • Obecność w biurze min. 1 dzień w tygodniu

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Pracę w firmie o otwartej, luźnej i niekorporacyjnej kulturze pracy.

  • Biuro w centrum Krakowa.

O nas

Młoda prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży odzieży dziecięcej z naturalnych tkanin.