Oferta pracy

Marketing & Content Manager

FlagolieO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizowanie kalendarza contentowego

  • Tworzenie strategii komunikacyjnych w mediach społecznościowych

  • Współpraca z influencermi

  • Tworzenie oraz prowadzenie kampanii płatnych (Facebook Ads)

  • Bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami itp.

  • Aktywne wsparcie działań e-marketingowych

  • Współpraca przy tworzeniu i realizacji procesów wdrażania nowych produktów

  • Nadzorowanie projektów dotyczących powstawania nowych produktów z naciskiem na ich komunikację wizualną

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w budowaniu strategii komunikacji

  • Skuteczność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Otwartość na nowe rozwiązania, kreatywność, pomysłowość

  • Samodzielność, dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

  • Znajomość narzędzi analitycznych m.in. Google Analytics

  • Orientacja w branży kosmetycznej, znajomość najnowszych trendów

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w obszarze content marketingu i social mediów

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Realny wpływ na rozwój marki