Oferta pracy

Marketing & Content Specialist

Unity GroupO firmie

  • Armii Krajowej 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Unity Group

Armii Krajowej 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja kalendarza contentowego

  • Redagowanie i pisanie artykułów, case studies, wsparcie w działaniach social mediowych

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych i sprzedażowych - prezentacje, whitepapery, onepagery i inne

  • Tworzenie contentu technologicznego przy udziale ekspertów z organizacji (np. artykuły dotyczące rozwiązywania konkretnych problemów technicznych)

  • Kontakt i współpraca z partnerami technologicznymi

  • Monitoring rynku, przegląd najnowszych raportów

  • Optymalizacja landingów pod SEO - współpraca z zespołem realizującym płatne kampanie

  • Wsparcie działań marketing managera z zakresu marketingu dla e-commerce i usług chmurowych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w IT/biznesie będzie dodatkowym atutem

  • Sprawnie piszesz i wiesz, po co generuje się content w marketingu – posiadasz tzw. lekkie pióro w połączeniu ze znajomością SEO i narzędzi wspierających SEO (Google Search Console, Google Analitycs, Mangools lub inne)

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z tekstem - przygotowywałeś różnego rodzaju teksty – do komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej: artykuły, raporty, komunikaty na social media, copywriting reklamowy

  • Odnajdujesz się w pracy zespołowej, a kultura dawania i otrzymywania szczerego feedbacku nie będzie dla Ciebie problemem

  • Znasz narzędzia do monitorowania działań marketingowych

  • Pasjonuje Cię świat nowoczesnych technologii, w szczególności e-commerce i chmurowych - wiesz, gdzie szukać wiedzy o nowościach z tych obszarów

  • Potrafisz samodzielnie określać priorytety zadań i dążyć do osiągnięcia swoich celów oraz planów marketingowych

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 i nie boisz się go używać w bieżącej komunikacji – na co dzień pracujemy w języku angielskim

  • Realizowałeś wcześniej różne kampanie marketingowe i promocyjne oraz współpracowałeś z agencjami zewnętrznymi (PR, graficy itp.)

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy

Zespół:

Marketing to bardzo aktywny zespół - wszystkie pomysły i wszelka kreatywność są mile widziane, a nawet wskazane. Chociaż każdy ma swój obszar specjalizacji, zespół ceni sobie otwartą komunikację i wzajemne wsparcie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, a nasze projekty zawsze w pełni dowozimy! Wszyscy nasi marketerzy zajmują się szeroką gamą tematów komunikacyjnych związanych z projektami rozwijanymi w całej firmie, więc możesz spodziewać się bliskiej współpracy z innymi zespołami. Tutaj dobre relacje i umiejętności interpersonalne to podstawa. Ale jedno jest zawsze pewne - u nas nie będziesz się nudzić!!!