Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Booksy International Sp. z o.o. z siedzibą w: Łucka 2/4/6, 00-845 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Marketing Data Analyst

Booksy International Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

Do naszego zespołu poszukujemy Marketing Data Analyst, który może pochwalić się pierwszymi doświadczeniami zawodowymi, do tego lubi swój zawód i chętnie wykazuje się inicjatywą. Jeśli chcesz pracować w dynamicznym środowisku, w zespole o otwartej, startupowej kulturze, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i spróbuj swoich sił!

Jako Data Analyst w Booksy dołączysz do zespołu Performance Marketing zajmującego się:

● Tworzeniem i optymalizacją globalnych kampanii marketingowych (digital)

● Analizą ruchu i wyników na podstawie danych web&app

● Integracją nowych narzędzi analitycznych i marketingowych

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wyników z kampanii marketingowych (z wykorzystaniem narzędzi Google Analytics, Firebase, Google Data Studio)

  • Tworzenie raportów i analiz z użyciem BigQuery

  • Tworzenie rekomendacji poprawiających efektywność działań marketingowych

  • Analizy struktury ruchu oraz zachowania użytkowników

  • Współpraca z działem IT i Business Intelligence przy integracji nowych narzędzi analitycznych

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w przetwarzaniu, analizie danych

  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym

  • Praktyczna wiedza i zrozumienie relacyjnych baz danych w zakresie SQLa

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (w mowie i w piśmie)

  • Zainteresowanie obszarem analizy danych

  • Umiejętność łączenia dużych zbiorów danych

Mile widziane

  • Znajomość Pythona lub innych języków programowania

  • Wiedza z zakresu obsługi, tworzenia hurtowni danych

  • Zainteresowanie rozwiązaniami Big Data

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta ostatnich lat studiów – preferowane kierunki ścisłe, techniczne, informatyczne, metody ilościowe

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę zdalną w okresie pandemii i po jej zakończeniu

  • Dostęp do wiedzy w zakresie przetwarzania i analizy danych

  • Pracę nad ciekawymi zagadnieniami biznesowymi

  • Realny wpływ na decyzje biznesowe i strategiczne

  • Pracę z ludźmi, którym się chce i pomagają sobie nawzajem

  • Szansę na współtworzenie polskiego unicorna

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty multisport, darmowe zajęcia online z języka angielskiego

  • Wiele innych atrakcji :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • cafeteria platform

Etapy rekrutacji
1

Analiza nadesłanych CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne

4

Drugie spotkanie rekrutacyjne

5

Decyzja

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy