Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista ds. marketingu

Match-Trade Technologies O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działań Global Head of Marketing

  • Aktywne wsparcie zarządu w budowaniu eksperckiego wizerunku w branży

  • Współpraca z mediami, nadzór/ tworzenie kontentu merytorycznego – informacji prasowych, artykułów, wywiadów

  • Szukanie pomysłów i realizacja wydarzeń offline w celach networkingowych

  • Współpraca z organizatorami targów i nadzór nad przygotowaniem promocji firmy w trakcie eventów

  • Nadzór nad strona internetowa oraz mediami społecznościowymi – wytyczanie kierunków zmian/ rozwoju

Nasze wymagania

  • Samodzielność, aktywne przedstawianie pomysłów i proponowanie ciekawych rozwiązań

  • Umiejętność analizy efektywności swoich działań i wyciągania wniosków

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny

Mile widziane

  • Znajomość/ zrozumienie specyfiki rynków finansowych dla podmiotów regulowanych

  • Umiejętność zarządzania kampaniami online (paid traffic)

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie IT o zasięgu międzynarodowym

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań

  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji w ramach budżetu szkoleniowego

  • Fajną atmosferę i dobrą lokalizację biura w centrum Warszawy

  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Match-Trade Technologies

Match-Trade Technologies jest firmą technologiczną, która zajmuje się dostarczaniem

zaawansowanych systemów transakcyjnych oraz rozwiązań dla rynków finansowych oraz

kryptowalut. Do dynamicznie rozwijającego się zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior Algo Trading Specialist

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Kogo szukamy – opis stanowiska:

  • Osoby na stanowisko Marketing Expert, która dołączy do zespołu aby wesprzeć Global Head of Marketing w rozwoju i promocji nowej marki w grupie Match-Trade Technologies – podmiotu finansowego świadczącego usługi na rzecz klientów instytucjonalnych,

  • Osoby wszechstronnej, która rozumie specyfikę marketingu B2B i mogłaby realizować zadania w wielu kanałach (online i offline),

  • Osoby, która swobodnie posługuje się językiem angielskim w sposób umożliwiający codzienną komunikację z zespołem na Cyprze oraz zagranicznymi mediami,

  • Osoby, która potrafi, na podstawie dostarczonych materiałów i informacji przygotować ciekawy tekst na każdy temat tak aby spełniał określony cel,

  • Fajnie jeśli masz już doświadczenie w podobnej pracy ale zaradność, logiczne myślenie i chęć nauki są dla nas równie ważne.

Aplikacje CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.