Oferta pracy

Marketing Intern - Staż w Dziale Marketingu

Hyundai Motor PolandO firmie

Hyundai Motor Poland

Mokotów

Warszawa

Marketing Intern/Staż w Dziale Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:

  • Pierwszych doświadczeń związanych z marketingiem np. w wewnętrznym dziale marketingu, domu mediowym, agencji marketingowej
  • Znajomości najnowszych trendów dotyczących komunikacji w social mediach
  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną, łatwości w przyswajaniu nowinek technicznych
  • Umiejętności interpersonalnych i chęci poszerzania swojej wiedzy
  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Aktywne wsparcie Działu Marketingu w realizacji kampanii mediowych
  • Wsparcie w zakresie CRM, social media oraz influencer marketing
  • Wsparcie w zakresie organizacji eventów i konferencji
  • Współpraca z agencjami mediowymi i dostawcami
  • Analiza rynku
  • Raportowanie dotyczące wykonywanych zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Pracę na rzecz międzynarodowej firmy, plasującej się w czołówce branży motoryzacyjnej
  • Możliwość zdobycia różnorodnego doświadczenia podczas pracy przy ciekawych projektach
  • Wdrażanie własnych pomysłów, doceniamy inicjatywę naszych pracowników
  • Bezpłatne obiady
  • Pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w sercu Mokotowa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy