Oferta pracy

Marketing Koordynator

Tech Data Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Kierownik / Koordynator
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i realizacja strategii marketingowej firmy;
  • Tworzenie, planowanie i rozliczanie planów marketingowych;
  • Nadzór i koordynacja wszystkich działań promocyjnych firmy;
  • Wsparcie działu sprzedaży;
  • Monitorowanie skuteczności podjętych działań reklamowych i promocyjnych we wszystkich kanałach sprzedaży;
  • Przygotowywanie akcji marketingowych oraz terminowe informowanie działu sprzedaży i klientów o prowadzonych akcjach marketingowych;
  • Monitorowanie rynku, analiza trendów rynkowych i działań konkurencji;
  • Współpraca z agencjami promocyjnymi przy tworzeniu koncepcji oraz realizacji programów promocyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane marketing, reklama, pokrewne;
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale Marketingu, mile widziane w międzynarodowej firmie;
  • Znajomość digital marketingu;
  • Praktyczna znajomość zasad tworzenia i wdrażania strategii marketingowej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w tym umiejętność koordynacji kilku równoległych projektów;
  • Doskonała znajomość MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, szybkiego działania;
  • Mile widziana znajomość branży projektowej (CAD).

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów;
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Jeśli spełniasz w/w wymagania i jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, prześlij swoją aplikację

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Ogłoszenie archiwalne