Oferta pracy

Marketing Manager

HEATPEX SP. Z O.O.O firmie

HEATPEX SP. Z O.O.

trakt świętego Wojciecha 29

Gdańsk

Firma HEATPEX Sp. z o.o. będąca producentem oraz wiodącym dostawcą najwyższej jakości systemów instalacyjnych do szerokiego zakresu zastosowań w instalacjach ciepłowniczych, przemysłowych i wentylacyjnych zatrudni na stanowisko:

/Kierownik Działu Marketingu/
Miejsce pracy: Gdańsk

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizacje strategii marketingowej firmy oraz kreowanie wizerunku marki na rynku polskim i rynkach eksportowych.

Obowiązki na stanowisku:

  • tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej na rynku polskim i rynkach eksportowych,
  • planowanie i realizacja budżetu marketingowego,
  • analizowanie trendów, inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań,
  • budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, fora branżowe),
  • koordynacja współpracy z agencjami marketingowymi i reklamowymi (SEO, Google Ads, kampanie YouTube, tworzenie materiałów reklamowych, promocyjnych oraz katalogów)
  • współpraca z działem sprzedaży oraz działem B+R,
  • organizacja imprez targowych polskich oraz zagranicznych,
  • współodpowiedzialność za budowanie wizerunku firmy zgodnie ze strategią, wizją i wartościami firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w obszarze marketingu,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie marketingu branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych,
  • umiejętności efektywnego zarządzania swoim czasem pracy,
  • umiejętność ustalenia priorytetów,
  • umiejętności kreatywnego podejścia do wyzwań,
  • znajomość języka angielskiego.

Kandydatom oferujemy:

  • wysoką samodzielność pracy,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, o dużym potencjale i możliwościach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HEATPEX Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy