Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

ClicktransO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Clicktrans

aleja Grunwaldzka 303

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i wdrażanie strategii marketingowej na rynku polskim, angielskim oraz hiszpańskim

  • Koordynowanie działań marketingowych

  • Opracowywanie budżetu i zarządzanie wydatkami marketingowymi

  • Odpowiedzialność za działania contentowe

  • Nadzór nad działaniami wizerunkowymi marki oraz kontakt z mediami

  • Wdrażanie strategii komunikacji w kanałach social media

  • Planowanie i wdrażanie działań marketing automation i e-mail marketing

  • Pisanie tekstów, informacji prasowych, raportów (tworzymy regularnie raporty publikowane przez największe media w Polsce)

  • Współpraca z zespołem produktowym w zakresie komunikowania nowych funkcji i zmian w produkcie

  • Udział we wdrażaniu strategii SEO serwisu

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy w marketingu w serwisie internetowym, online marketingu

  • Świetna znajomość języka angielskiego

  • Entuzjazm, energia do działania i samodzielność

  • Doświadczenie w koordynowaniu działań marketingowych

  • Biegłość w obszarach: PR, email marketing, social media

  • Zrozumienie kanałów SEO, SEM oraz analityki, kosztów konwersji

Mile widziane

  • Doświadczenie w online marketingu dla projektów spoza Polski

  • Znajomość i umiejętność wdrażania narzędzi do marketing automation

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii TV, radio

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w platformie internetowej rozwijającej się w całej Europie

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie istniejącej na rynku od 11 lat

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę kreatywną z dużą możliwością rozwoju

  • Szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Clicktrans

Dołącz do największego w Polsce serwisu łączącego osoby szukające transportu z firmami transportowymi. Clicktrans powstał w 2010 roku i do dziś skorzystało z niego ponad 700 tysięcy osób w Europie wystawiając prawie 1,5 miliona przesyłek. Clicktrans działa w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Hiszpanii.

Przewiń do profilu firmy