Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

OMNIOXY S.A.

  • Strzelca 46, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Strzelca 46

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzyć wizerunek i sukces firmy, która planuje debiut na giełdzie

  • Odpowiadać za koordynację działań marketingowych i PR

  • Nawiązywać i budować długofalowe relacje z partnerami firmy, podwykonawcami, klientami i influencerami

  • Zarządzać sporym zespołem specjalistów z różnych gałęzi marketingu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość branży kosmetycznej/hotelarskiej/fitness/rehabilitacyjnej

  • Umiejętność budowania strategii marketingowej marki

  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Posiadania wiedzy z zakresu marketingu online (media społecznościowe, Google ads, Facebook ads) lub offline (działania PR-owe, współpraca z mediami) oraz obsługi stron WWW.

  • Umiejętności samodzielnego generowania oraz wdrażania pomysłów.

  • Prowadzenie kilku lub kilkunastu projektów jednocześnie.

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania i umiejętności pracy pod presją czasu.

  • Umiejętności przygotowywania wycen i ofert handlowych.

  • Znajomości nowoczesnych narzędzi komunikacji oraz zarządzania projektami.

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych.

To oferujemy

  • początkowo będzie to umowa zlecenie (3 miesiące)- musimy się poznać. Po tym czasie uzgodnimy odpowiednią formę zatrudnienia - preferowana umowa B2B.

  • pełne wdrożenie i wsparcie merytoryczne

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia (telefon, komputer)

  • o super atmosferze nie piszemy, bo musisz się o tym przekonać osobiście

O nas

OMNIOXY S.A. to producent łagodnych komór hiperbarycznych, lider rynku w Polsce, który w ciągu ostatnich lat odnotowuje kolejne sukcesy, a przede wszystkim propaguje zalety łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w Polsce i Europie.

W OMNIOXY S.A. pracujemy pełną parą, a nawet musieliśmy przyspieszyć. Rozwijamy się pomimo pandemii i w związku z tym poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu.