Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

Plichta

  • Lubowidzka 46, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Plichta

Lubowidzka 46

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej dla wiodących na rynku marek motoryzacyjnych

  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu opracowywania i uzgadniania celów biznesowych i marketingowych oraz planów realizacji

  • Planowanie działań: miesięcznych, kwartalnych i rocznych wraz z budżetami

  • Kreowanie oraz samodzielna realizacja działań marketingowych w kanałach online i offline

  • Odpowiedzialność za wizerunek i reputację marek w kanałach Internetowych

  • Współpraca z marketingiem importerskim oraz agencjami zewnętrznymi

  • Opracowywanie analiz efektywności i raportów budżetowych

  • Monitorowanie opinii klientów, działań konkurencji i trendów na rynku wraz z analizą

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia pracy z marką prowadzącą działania marketingowe w różnych kanałach i punktach styku z klientem, z naciskiem na obszar online

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi marketingu oraz trendów rynkowych

  • Ukierunkowanie na wyniki, umiejętność rozwiązywania problemów oraz prowadzenia wielu projektów jednocześnie

  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne, odpowiedzialność, proaktywność, zaangażowanie

Mile widziane

  • Zainteresowanie motoryzacją oraz znajomość programów graficznych

To oferujemy

  • Ciekawą, kreatywną i stabilną pracę u jednego z liderów branży w Polsce, firmie o szerokich perspektywach rozwoju

  • Umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód służbowy

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz szkolenia branżowe

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników