Oferta pracy

Marketing Manager

SAICON sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

SAICON sp. z o.o. - jest dynamicznie rozwijającą się firmą skoncentrowaną na dostarczeniu profesjonalnych systemów sterowania automatycznego opartych o najnowsze rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Projektujemy i wdrażamy kompleksowe systemy sterowania na całym świecie, dla takich branż jak przemysł oponiarski, spożywczy, farmaceutyczny, papierniczy, drzewny, tytoniowy. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

MARKETING MANAGERNumer ref.: Miejsce pracy: Straszyn (okolice Gdańska)

Zakres obowiązków

  • realizacja projektów mających na celu budowanie świadomości marki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku, zgodnie ze strategią firmy
  • współpraca z agencjami kreatywnymi, agencjami PR, drukarniami przy realizacji projektów marketingowych
  • organizacja udziału firmy w targach, konferencjach i wydarzeniach branżowych krajowych i zagranicznych
  • tworzenie materiałów reklamowych, wizerunkowych i promocyjnych firmy
  • współpraca z działem sprzedaży
  • monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku i trendów w Polsce i za granicą,
  • Nadzór nad materiałami marketingowymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie i rozwój relacji z obecnymi kontrahentami
  • Aktywny udział w przygotowaniu strategii sprzedażowych

Wymagania

  • umiejętność planowania, koordynowania działań komunikacyjnych i promocji marki
  • doświadczenie w zarządzaniu marketingiem i PR, wykorzystującym wiele różnych metod i narzędzi marketingowych (preferowane doświadczenie w branży przemysłowej)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • praktyczna umiejętność prowadzenia działań marketingowych
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w podejmowaniu decyzji i realizacji powierzonych zadań
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność planowania własnej pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dopłaty do kart Multisport
  • ubezpieczenia grupowe
  • dogodny dojazd - blisko zjazdu z obwodnicy na Straszyn

Prosimy o dodanie klauzuli:

Jeśli wyraża Pan/Pani wolę nadesłania dokumentów aplikacyjnych zawierających dane osobowe w szerszym zakresie aniżeli wynika to z art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy to prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Saicon spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie szerszym aniżeli jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Jednocześnie jestem poinformowany/poinformowana, że ww. zgoda może zostać cofnięta przeze mnie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem’’.

Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest Saicon spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Straszynie, ul. Starogardzka 17, 83 – 010 Pruszcz Gdański, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000422740; NIP: 6040157308; REGON: 22166811000000 (niniejszej klauzuli zwana Administratorem Danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy