Oferta pracy

Marketing Manager

Gonito Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Twoje główne zadania to między innymi:

• planowanie i wdrażanie strategii marketingowej oraz zarządzanie budżetem marketingowym;

• budowanie i zarządzanie zespołem ds. marketingu;

• budowanie rozpoznawalności marki Gonito na rynku krajowym i zagranicznym;

• tworzenie i zarządzanie kampaniami marketingowymi;

• współpraca z dostawcami zewnętrznych usług (SEO, SEM, Studio Graficzne, Webmaster etc.)

Będziesz również dbać o wizerunek firmy poprzez:

• zarządzanie stroną Gonito i jej zawartością

• zarządzanie publikacjami w social mediach (Facebook, LinkedIn etc.)

• organizację webinarów

• organizację eventów marketingowych

Będziesz współpracował z Zarządem w zakresie:

• działań wizerunkowych i PR na rynku polskim i zagranicznym

• wykorzystania narzędzi marketingowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Marketing Managera / PR (lub pokrewne) oraz minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze marketingu/PR;

  • Doświadczenie w pracy w branży e-commerce/ IT/ media oraz Digital Marketingu

  • Doświadczenie w budowaniu zespołu odpowiedzialnego za działania marketingowe;

  • Znajomość aktualnych trendów i narzędzi marketingowych;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodny kontakt;

  • Chęć i motywacja do podejmowania własnych inicjatyw;

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z branżą e-commerce oraz marketplace;

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

  • realny wpływ na rozwój Gonito będącej liderem w swojej branży

  • przyjazną atmosferę pracy

  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji (Gdynia Redłowo)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • szybki i sprawny proces rekrutacyjny

Zastanawiasz się, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny? Oto i on:

  • 1. KONTAKT TELEFONICZNY: Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z wymaganiami na dane stanowisko, zadzwonimy do Ciebie w ciągu kilku najbliższych dni roboczych. Zadamy Ci kilka pytań na temat Twojej motywacji do podjęcia współpracy z Gonito oraz czy nasze warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące.

  • 2. ZADANIE: Poprosimy Cię o wykonanie zadania rekrutacyjnego - przesyłamy je mailem i prosimy o odesłanie lub umawiamy się z Tobą na test wykonywany online. Zadanie przybliży Ci charakter pracy na danym stanowisku i łatwiej będzie podjąć Ci decyzję, czy to zajęcie jest dla Ciebie.

  • 3. SPOTKANIE ONLINE LUB NA MIEJSCU: Jeśli zadanie wykonasz zgodnie z oczekiwaniami, zaprosimy Cię na spotkanie z Headem, który poszukuje osoby do swojego Zespołu. Tu znajdziesz przestrzeń na poznanie swojego potencjalnego szefa, jak również na zadanie nurtujących Cię pytań.

  • 4. FEEDBACK: Zapewniamy Ci informację zwrotną na temat tego, jak Ci poszło. Niezależnie, czy podejmiemy decyzję o podjęciu współpracy z Tobą, czy nie. Możesz liczyć na telefon z naszej strony z zaproszeniem do współpracy i gratulacjami.Podsumujemy też warunki współpracy. Witaj na pokładzie!

Gonito to nowoczesna, szybko rozwijająca się firma. Już od ponad pięciu lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako Lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami w Polsce i Europie oraz dynamicznym rozwojem, powiększamy nasz już ponad 150-osobowy zespół i zapraszamy do niego również Ciebie!

Nie czekaj, aplikuj!

Przewiń do profilu firmy