Logo Pracuj.pl

Marketing Manager

FOLGA S.A.O firmie

  • Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, planowanie i wdrażanie strategii marketingowej dla firmy i usług, a także strategii komunikacji
  • Przygotowywanie i zarządzanie budżetem marketingowym
  • Monitorowanie efektywności podejmowanych działań, identyfikacja trendów rynkowych i potrzeb klientów
  • Opracowanie i przygotowywanie materiałów graficznych
  • Prowadzenie kanałów social media (FB, Instagram, LinkedIn)
  • Przygotowywanie materiałów prasowych i artykułów eksperckich na firmową stronę internetową
  • Koordynowanie pracy działu marketingu
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu (szczególnie internetowego)
  • Znajomość programów graficznych
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w realizowaniu projektów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zmysł estetyczny i kreatywność

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Niezbędny sprzęt do pracy, tj. laptop i telefon
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i zdobycia unikalnych doświadczeń biznesowych
  • Kreatywną prace pełną wyzwań

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

Marketing Manager, Grudziądz