Oferta pracy

Marketing Manager (HoReCa)

DevireO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Menedżer

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży Hospitality (HoReCa), o silnej, rozpoznawalnej marce i wysokich standardach operacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii marketingowej oraz jej implementacja
  • Koordynacja pracy zespołu i partnerów zewnętrznych
  • Koordynacja działań w zakresie komunikacji, PR i influencer marketingu
  • Odpowiedzialność za wizerunek marki i komunikację brandową
  • Digital marketing ze wskazaniem na komunikacje w Social Media oraz performance marketing
  • Współpraca w zakresie kampanii CSR i aktywacji organizowanych we współpracy ze społecznościami lokalnymi

Twoje doświadczenie:

  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HoReCa lub Retail (sieci hoteli, restauracji, kawiarni, kasyn lub sieci odzieżowe, kosmetyczne itp.)
  • Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu marketingowego
  • Multizadaniowość i rozwinięte kompetencje w zakresie zarządzania czasem i priorytetyzacji projektów
  • Swoboda pracy w międzynarodowym środowisku
  • Rozwinięte kompetencje w zakresie negocjacji i komunikacji
  • Dobre wyczucie trendów i znajomość rynku HoReCa
  • Dobra znajomość narzędzi digital marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Realny wpływ na współtworzenie i rozwój marki
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość dołączenia do zespołu pasjonatów i ekspertów

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne