Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

"EUROPEJSKIE CENTRUM REMARKETINGU" sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Komorniki (pow. średzki)

    Komorniki (pow. średzki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii marketingowej i wizerunkowej w odniesieniu do celów strategicznych firmy,

  • Komercjalizacja rynkowa nowego produktu,

  • Analiza wewnętrzna i zewnętrzna firmy,

  • Zarządzanie spójnością komunikacji marketingowej w różnych kanałach,

  • Tworzenie i realizacja planu marketingowego,

  • Wybór i koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi,

  • Zarządzanie budżetem marketingowym,

  • Określenie, monitorowanie i raportowanie KPI dla podejmowanych działań,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze marketingu około 5 lat,

  • Doświadczenie w branży e-commerce (i automotive opcjonalnie)

  • Doświadczenie w zakresie PR,

  • Znajomość narzędzi marketingowych (online i offline),

  • Kreowanie wizerunku firmy,

  • Budowanie rozpoznawalności marki,

  • Praktyczna umiejętność tworzenia strategii marketingowej,

  • Umiejętność strategicznego myślenia,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i szybkiego reagowania na zmieniające się warunki rynkowe,

  • Orientacja na realizacje celów,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie,

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe ubezpieczenie

  • Kartę Multisport

O nas

Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. od lat należy do ścisłej czołówki branży remarketingu sprzętu m.in. poleasingowego, powindykacyjnego a także poflotowego. Specjalizuje się w sprzedaży samochodów, ciągników siodłowych, naczep i przyczep, sprzętu rolniczego i budowlanego oraz pozostałego sprzętu. Jesteśmy właścicielem marki poleasingowe.pl – największego portalu aukcyjnego w Polsce z przedmiotami poleasingowymi.

Rozwijamy się dynamicznie przede wszystkim dzięki ludziom tworzącym tę firmę. Nasz zespół to pracownicy z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami – razem osiągamy założone cele!