Oferta pracy

Marketing Manager (kosmetyki naturalne)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

13 00015 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, polskiej marki kosmetyków naturalnych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Marketing Manager.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za opracowanie i realizacja strategii marketingowej

  • Koordynacja i zarządzanie pracą kilku osobowego zespołu marketingowego (prowadzącego kampanie na rynku polskim i zagranicznym)

  • Zarządzanie budżetem marketingowym

  • Kreowanie strategii i planu marketingowego firmy w różnych kanałach dystrybucji

  • Opracowanie i wdrażanie działań promocyjnych, reklamowych, PR oraz trade marketingowych

  • Współpraca z działem sprzedaży, rozwoju i produkcji

  • Nawiązywanie współpracy z firmami zewnętrznymi: media, agencje reklamowe

  • Bieżące monitorowanie sytuacji rynkowej, w tym monitoring rynku konkurencji

  • Monitorowanie skuteczności/ efektywności działań marketingowych

  • Organizacja eventów (targi międzynarodowe, konferencje, eventy branżowe) oraz reprezentowanie firmy na targach

  • Sporządzanie zestawień, prezentacji i raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (doświadczenie w branży kosmetycznej będzie dużym atutem)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu projektów marketingowych

  • Wyczucie estetyki, swoboda wyrażania myśli oraz umiejętność tworzenia ciekawych komunikatów

  • Umiejętności wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji biznesowych

  • Umiejętność kreatywnego, samodzielnego i kompleksowego prowadzenia projektów

  • Strategiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie oraz piśmie)

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub inną, preferowaną przez kandydata inną formę umowy

  • Dodatkowe premie

  • Służbowe narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach

  • Przyjazną, sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi atmosferę pracy w dynamicznie rosnącej organizacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna