Oferta pracy

Marketing Manager

FUTURITI SP. Z O.O.O firmie

FUTURITI SP. Z O.O.

Doktora Józefa Babińskiego 69

Kraków

Twój zakres obowiązków

Czym się będziesz zajmować?

- Tworzeniem, testowaniem, optymalizowaniem kampanii (Marketing Automation, Lead Generation itp.) i innych działań marketingowych

- Prowadzeniem eksperymentów mających odkryć poszukiwaną wartość dla produktu

- Współpracować z Product Ownerem oraz działem handlowym nad pozycjonowaniem i rozwojem produktów

- Współpracą z Content Writerem

Co będzie świadczyło o sukcesie Twojej pracy?

- Prowadzone przez Ciebie kampanie będą miały wysoką efektywność

- Dzięki wnioskom wyciągniętym z Twoich eksperymentów będziemy rozwijać produkty tak, że będą osiągać coraz lepsze wyniki

Nasze wymagania

  • Pasjonujesz się marketingkiem, nieustannie poszukujesz nowych metod i sposobów na wzrost

  • Masz mnóstwo pomysłów na marketing produktu i wiele z nich skutecznie i metodycznie realizujesz

  • Praktycznie znasz narzędzia marketing automation i inne, masz płynność w poznawaniu i stosowaniu nowych

  • Wiesz jak badać i określać wartość produktu (Value Proposition Design)

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w pracy z produktami SaaS B2B

To oferujemy

  • pracę w stabilnej (>10 lat na rynku) i nieustannie rozwijającej się średniej firmie

  • stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia - umowę o pracę lub B2B

  • dostęp do najnowszych technologii

  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach

  • pracę w zgranym zespole w przyjemnej atmosferze

  • poznanie specyfiki rynku rozwoju oprogramowania Saas

  • rozpoczniesz pracę w trybie w 100% zdalnie. Co potem – zdecydujemy wspólnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie do lunchu

  • dostęp do biblioteki książek i audiobooków

Futuriti to producent systemów IT dla przedsiębiorstw (SaaS B2B) takich jak xSale.ai, Futuriti WMS.

Przewiń do profilu firmy