Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

Nowodworski EstatesO firmie

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.

Nowodworski Estates

Stanisława Żółkiewskiego 17a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej, w ścisłej współpracy z Zarządem,

  • budowanie renomy marek Nowodworski Estates i Private House Brokers i dbanie o spójność wizerunku,

  • nadzorowanie, przygotowanie i realizacja kampanii na każdym ich etapie,

  • rekrutowanie, szkolenie, wdrażanie i kontrolowanie specjalistów w ramach wewnętrzengo Działu Marketingu,

  • zarządzanie pracami Działu Marketingu, w tym bezpośrednie zarządzanie zespołem,

  • planowanie i zarządzanie przebiegiem prac zespołu,

  • branie udziału w projektowaniu materiałów marketingowych na wszystkich platformach i zarządzanie efektami,

  • dbanie o wysoką wydajność i atmosferę w Dziale,

  • analizowanie rynku i działania konkurencji oraz reagowanie na bieżące zmiany,

  • monitorowanie wskaźników efektywności,

  • proponowanie nowych rozwiązań, rozpoczynanie i prowadzenie angażujących projektów marketingowych,

  • nawiązywanie, nadzorowanie i monitorowanie współpracy z zewnętrznymi dostawcami i wykonawcami,

  • komunikowanie i zarządzanie komunikacją wewnątrz i na zewnątrz firmy,

  • w 2022 roku współtworzenie nowej marki zagranicznej w sektorze IT

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołami marketingowymi i współpracy z osobami na stanowiskach kreatywnych i analitycznych: marketingowcami, grafikami, copywriterami, event managerami, specjalistami SEM, administratorami social mediów,

  • osobiste doświadczenie w samodzielnej realizacji zadań w ramach działu marketingu, w szczególności przy przygotowaniu i realizacji strategii marketingowej

  • doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych, stron internetowych, realizacji eventów lub akcji promocyjnych,

  • rozległa wiedza na temat klasycznych, alternatywnych i nowoczesnych metod marketingu,

  • znajomość i umiejętność analizy i oceny działań w ramach e-marketingu i social media,

  • umiejętność organizacji eventów,

  • wysoko rozwinięty zmysł estetyczny,

  • kreatywność,

  • sprawne zarządzanie zespołem i samym sobą

  • pasja do marketingu i silne zaangażowanie w tworzone rozwiązania,

  • umiejętność zwinnego zarządzania projektami z wykorzystaniem SCRUM,

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe i umiejętność pracy w JIRA.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu kontrakt B2B lub umowę o pracę

  • szerokie możliwości rozwoju

  • profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy

  • zajęcia z języka angielskiego

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet sportowo-benefitowy "MEDICOVER SPORT"

  • pracę w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce według Otodom

  • eventy integracyjne

  • komfortowe biuro w centrum miasta

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę pod silną marką

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia menedżerskie

  • fizjoterapia w biurze

  • szafa odświeżająca ubrania

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom. Naszym celem jest zbudowanie największej firmy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w kraju. Jesteśmy obecni na rynku od 9 lat, a nasz zespół tworzy 250 ambitnych specjalistów. Nasze oddziały mieszczą się w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Katowicach, Radomiu, Lublinie i we Wrocławiu. Nasza praca polega na sprzedawaniu, wynajmowaniu i zarządzaniu nieruchomościami.

Jak pracujemy?

Na 200% normy. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną – realizujemy wyjątkowe pomysły, tworząc dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Dlatego jako firma aktywnie wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy.

Co więcej, pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość. Naszą rekrutację i szkolenia przeprowadzamy także w formie zdalnej. Zawsze wychodzimy z założenia, że jeśli zadbamy o naszych współpracowników, to oni zadbają o klientów.

A przede wszystkim pracujemy pełni pasji, bo kochamy nieruchomości i czujemy się odpowiedzialni za spełnianie potrzeb mieszkaniowych Polaków.

Przewiń do profilu firmy

Co mówią o nas nasi menadżerowie?

  • ,,Nie ma sytuacji bez wyjścia- nauczyłem się, że mogę polegać na całej drużynie." Damian Wojtas

  • ,,Świetny zespół profesjonalistów z odpowiednim nastawieniem do życia i rozwoju swojej kariery." Izabela Kołodziejczyk

  • ,,Każdego dnia mam inny zawód - jestem sprzedawcą, psychologiem, prawnikiem i architektem." Radosław Góral