Logo Pracuj.pl

Marketing Manager

CONSONANCEO firmie

CONSONANCE

Wojciecha Weissa 7

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie i wdrożenie strategii marketingowej dla Consonance, z naciskiem na WWW, SEO, media społecznościowe i inne kanały,
  • rozwój i prowadzenie strony WWW Consonance we współpracy z zewnętrzną firmą,
  • działania SEO i/lub współpraca z dostawcą usług SEO,
  • tworzenie contentu na potrzeby strony bloga, komunikatów prasowych, postów w mediach społecznościowych, newsletterów itp.,
  • prowadzenie profili Consonance w mediach społecznościowych (LinkedIn, Facebook, być może inne) w językach angielskim i polskim,
  • kontakty z mediami, organizatorami eventów i konferencji w Polsce i za granicą,
  • przygotowywanie kampanii mailingowych.

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia w marketingu digitalowym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych,
  • doświadczenie w dziedzinie SEO i współpracy z agencjami SEO,
  • umiejętność samodzielnego opracowywania contentu,
  • znajomość Wordpressa i podobnych narzędzi.

To oferujemy

  • pracę w rosnącym startupie, planującym rozwój zagraniczny,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności,
  • doskonałą atmosferę pracy,
  • benefity: opieka medyczna, karta sportowa, program opcji pracowniczych (ESOP),
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej,
  • premie półroczne dla pracowników.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

We are a team of highly qualified engineers, developers and administrative specialists that accompanies you from concept through to market. We meet strict clinical standards and connect with an extensive network of partners, physicians and scientists from across Europe and the US to successfully launch innovations. We are Consonance.

Consonance to firma zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań digital health (urządzenia medyczne, aplikacje, algorytmy AI) dla firm farmaceutycznych oraz startupów z branży medtech. Do grona naszych klientów należą m.in. USP Zdrowie, Polpharma, Neuca i Pfizer.

Aktualnie do Działu Sprzedaży i Marketingu poszukujemy Marketing Managera, który wniesie do naszego zespołu kompetencje marketingowe. Głównym celem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie stworzenie dla Consonance strategii marketingowej ze szczególnym naciskiem na digital marketing i wdrożenie tej strategii w życie.

Marketing Manager, Wojciecha Weissa 7, Kraków