Logo Pracuj.pl

Marketing Manager

sklepopon.comO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

sklepopon.com

Bociana 22

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja i nadzór nad kampaniami marketingowymi wspierającymi realizację celów firmy, wraz z ustaleniem budżetów oraz kluczowych wskaźników efektywności (KPI).
  • Opracowanie kompleksowej strategii komunikacji zewnętrznej, nadzór nad realizacją oraz jej współtworzenie.
  • Planowanie i nadzór nad wszystkimi działaniami w social media.
  • Kreowanie wizerunku i praca nad wzrostem rozpoznawalności marki poprzez planowanie i koordynowanie działań promocyjnych.
  • Monitoring wizerunku firmy w internecie.
  • Planowanie, nadzór i realizacja działań zwiększających retencję klientów.
  • Kreowanie wizerunku firmy wśród pracowników poprzez działania w zakresie komunikacji wewnętrznej.
  • Ścisła współpraca z zarządem, działem e-commerce oraz handlowym.
  • Raportowanie wyników z prowadzonych działań.
  • Współpraca i dbanie o dobre relacje z partnerami zewnętrznymi.
  • Zarządzanie i budowanie silnie zmotywowanego zespołu nastawionego na realizację celów.

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość branży e-commerce.
  • Bardzo dobra znajomość social media.
  • Dobra znajomość narzędzi z zakresu marketing automation.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.
  • Ambicja i chęć ciągłego rozwoju.
  • Język angielski na poziomie minimum B2.

To oferujemy

  • Praca z dużymi serwisami e-commerce z branży motoryzacyjnej.
  • Dostęp do najlepszych narzędzi.
  • Luźną atmosferę.
  • Finansowanie szkoleń i możliwość rozwoju.
  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Imprezy firmowe, integracje i wspólne eventy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Jesteśmy jednym z liderów w branży motoryzacyjnej w polskim internecie. Prowadzimy sprzedaż za pomocą naszych serwisów SklepOpon.com oraz Deler.pl, a także na Allegro. Współpracujemy z największymi markami w branży.

Marketing Manager, Bociana 22, Kraków