Oferta pracy

Marketing Manager

Knorr-BremseO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku pojazdów szynowych, definiowanie potrzeb i oczekiwań klientów,

  • planowanie działań spółki w zakresie rozwoju sprzedaży i działań marketingowych,

  • promowanie nowych produktów Grupy KB oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami,

  • współtworzenie strategii marketingowej spółki, planowanie budżetu, realizacja przyjętej strategii,

  • tworzenie i analiza bazy danych klientów spółki,

  • współtworzenie polityki w zakresie komunikacji zewnętrznej,

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym wystawieniem faktur VAT sprzedaży.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • wiedza i doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych,

  • zaawansowane kompetencje komunikacyjne,

  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania, organizowania,

  • samodzielność w działaniu, inicjatywa, kreatywność.

Mile widziane

  • znajomość rynku kolejowego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • twórczą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,

  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,

  • elastyczny czas pracy,

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe),

  • dodatkowe premie i nagrody.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

Knorr-Bremse

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 29 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa ludzi na torach i drogach.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych zapraszamy do składania CV za pośrednictwem formularza kontaktowego z dopiskiem w temacie „Marketing Manager”.