Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing manager

Q Media

  • Bonarka 11, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Q Media

Bonarka 11

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • budowa rozpoznawalności marek Irix (www.irixlens.com), Quadralite (www.quadralite.pl) Godox (www.godox.eu), Hoya (hoyafilter.pl) oraz innych z naszego portfolio;

  • opracowywanie planów marketingowych oraz realizacja wyznaczonych celów;

  • współpraca z działem kreacji (video + graficzny) podczas tworzenia materiałów reklamowych;

  • koordynacja realizacji zadań działu marketingu;

  • planowanie kampanii digital marketingu, influencer marketingu, kampanii reklamowych Adwords, Youtube, Facebook, Tiktok Instagram;

  • udział w targach i konferencjach oraz współpraca z działem handlowym w realizacji celów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość dodatkowych języków będzie dużym atutem);

  • znajomość narzędzi digital marketingu,

  • umiejętność zarządzania czasem pracy osób w zespole marketingowym;

  • zrozumienie pojęcia pozycjonowanie marki, identyfikacji docelowych odbiorców, opracowywanie planów marketingowych z określonymi celami w różnych kanałach i segmentach;

  • umiejętność planowania budżetu;

  • efektywna organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu, zaangażowanie;

  • wysoka orientacja na efekty oraz jakość wykonywanych działań;

  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne;

  • zamiłowanie do fotografii będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników;

  • trudną i odpowiedzialną pracę, w której dostajesz dużo swobody i możesz wykazać się kreatywnością;

  • współudział w tworzeniu marek o zasięgu globalnym;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • międzynarodowe środowisko pracy;

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • Podróże służbowe po całym świecie, ponieważ prezentujemy nasze marki na targach w min. w Europie, USA i Japonii;

  • elastyczny czas pracy;

O nas

Nasza firma to największy dystrybutor sprzętu foto/ wideo w Polsce oraz jeden z najbardziej liczących się w Europie.

W portfolio produktów są tak znane marki jak Hoya, Quadralite, Irix, Godox, Tokina oraz wiele innych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy marketing managera do rozwoju naszego działu marketingu.