Oferta pracy

Marketing Manager- Kredyt gotówkowy (Umowa na zastępstwo)

Santander Consumer Bank SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w budowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej dla kredytu gotówkowego

  • tworzenie i rozwijanie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż i dystrybucję

  • prowadzenie projektów marketingowych od pomysłu do wdrożenia

  • ocena efektywności działań marketingowych

  • analiza konkurencji oraz badanie rynku w zakresie wsparcia sprzedaży produktów consumer finance

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, finansowe, marketing/komunikacja)

  • bardzo dobra znajomość produktów finansowych consumer finance, w szczególności kredyt gotówkowy

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów lub kampanii marketingowych

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • samodzielność, proaktywność oraz nastawienia na rezultat

  • kreatywność i innowacyjność

  • optymizm i umiejętność współpracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy metodami zwinnymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • zniżki na zakupy w centrach handlowych

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Spotkanie z HR i przyszłym przełożonym

4

Informacja zwrotna

Santander Consumer Bank SA

Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiadamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. Od 12 lat jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska (do września: Bank Zachodni WBK)

W 2020 roku po raz kolejn uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Top Employer przyznany przez Top Employers Institute.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszym profilu.

Przewiń do profilu firmy