Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

RAWICOM

  • Łabiszyn

    Łabiszyn, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z firmami outsourcingowymi tj. agencje reklamowe, drukarnie

  • Zamawianie i zlecanie reklam prasowych, radiowych

  • Prowadzenie kampanii oraz post planningu w social mediach

  • Planowanie i realizacja działań promocyjnych B2C i B2B

  • Koordynacja kreacji i produkcji materiałów promocyjnych wewnętrznych (SIW) oraz zewnętrznych

  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • Rozbudowa stron internetowych we współpracy z agencjami IT

  • Zastrzeganie znaków towarowych

  • Działania PR i CSR

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Kreatywność

  • Zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Telefon służbowy

  • Laptop

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

RAWICOM

Firma RAWICOM sp. z o.o. Sp.k. to firma z ponad 10 letnią tradycją.

Nasze 2 główne obszary działalności to:

- budowa elektrowni fotowoltaicznych w kraju i zagranicą,

- dystrybucja i instalacja stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Przewiń do profilu firmy