Oferta pracy

Marketing Manager

IDES Consultants Polska

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

IDES od 26 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży branża meblowa poszukuje kandydatów na stanowisko Marketing Manager.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy

  • planowanie i nadzorowanie tworzenia materiałów marketingowych oraz sprawdzanie efektywności ich wykorzystania

  • Opracowywanie i realizowanie planów komunikacji marketingowej z Klientami firmy

  • Udział w targach i eventach branżowych zarówno w Polsce, jak zagranicą

  • Współpraca z Działem Sprzedaży

  • Tworzenie budżetu i harmonogramu marketingowego

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi umożliwiających przeprowadzenie skutecznych działań marketingowych i promocyjnych

  • Gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku (w przyszłości możliwość stworzenia własnego zespołu)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Kreatywność, pomysłowość, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Pracodawca oferuje

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej, której asortyment sprzedawany jest na całym świecie

  • Możliwość dołączenia do zgranego i otwartego na nowe pomysły zespołu

  • Samodzielność w działaniu

  • Pakiet benefitów pozafinansowych