Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    LAVARD to najprężniej rozwijająca się marka odzieżowa w Polsce. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne firmy LAVARD w połączeniu z potencjałem ludzkim zatrudnionych specjalistów zaowocowały szeroko pojętym pozycjonowaniem marki, jako lidera w świecie mody męskiej produkowanej w Polsce. Obecnie marka posiada ponad 90 Salonów Firmowych, zatrudniając ponad 500 zadowolonych pracowników.

    W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • tworzenie i realizacja strategii marketingowej,
    • zarządzanie zespołem marketingu,
    • tworzenie niezbędnych narzędzi wspierających sprzedaż,
    • podejmowanie strategicznych decyzji dotyczących nowych kampanii i komunikacji w oparciu o wiedzę rynkową, badania i analizy trendów,
    • zarządzanie planami marketingowymi,
    • zarządzanie budżetem,
    • przygotowywanie analiz i monitorowanie efektywności podejmowanych działań marketingowych.

    Profil kandydata:

    • wykształcenie wyższe magisterskie,
    • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w branży fashion,
    • znajomość nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego,
    • umiejętność analizy, optymalizacji kampanii,
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i prezentacji,
    • bardzo dobre umiejętności delegowania i zarządzania wieloma projektami,
    • silne zorientowanie na realizację celów i zespołowe poszukiwanie rozwiązań,
    • dobra znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy:

    • konkurencyjny pakiet wynagrodzenia,
    • praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • przyjazne warunki pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zaznaczamy iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r.
    Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."