Oferta pracy

Marketing Manager

Cement Ożarów O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Analiza trendów rynkowych i potrzeb klientów oraz tworzenie planów marketingowych dla głównych segmentów firmy

  • Zarządzanie markami produktowymi, udoskonalanie istniejącej oferty, wprowadzanie nowych produktów na rynek

  • Przygotowywanie programów wsparcia w realizacji strategii sprzedaży w celu osiągnięcia założonych wyników finansowych

  • Planowanie, organizacja i realizacja kampanii promocyjnych, działań wizerunkowych, wydarzeń firmowych

  • Nadzór nad kanałami Social media

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu optymalizacji prowadzonych działań

  • Raportowanie oraz przygotowywanie statystyk dotyczących prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Marketing i zarządzanie

  • Doświadczenie w dziale marketingu min. 5 lat

  • Znajomość koncepcji i narzędzi marketingowych

  • Umiejętność planowania i realizacji długofalowych działań marketingowych

  • Umiejętność prowadzenia badań i analiz marketingowych oraz wdrażania usprawnień

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Power Point

  • Innowacyjne i kreatywne podejście do zadań

  • Inicjatywa w działaniu oraz odpowiedzialność za realizowane zadania

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet socjalny

  • Pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami

  • Dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju

Cement Ożarów

Cement Ożarów S.A. działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment najwyższej jakości cementów. Posiadamy piec cementowy o wydajności do 8500 ton klinkieru na dobę – to największa instalacja tego typu w Europie!

Od roku 1995 należymy do międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Irlandii, znajdującego się w gronie największych producentów materiałów budowlanych na świecie. CRH zatrudnia około 85 000 pracowników w ponad 3 600 lokalizacjach na całym świecie!

Scementuj z nami swoją przyszłość i dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Karsy k. Ożarowa woj. Świętokrzyskie lub Warszawa

Przewiń do profilu firmy