Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Marketing Manager

REGIS Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynkach międzynarodowych, wyróżnioną godłem RYNKOWY LIDER INNOWACJI, trzykrotnie uhonorowaną elitarnym tytułem GAZEL BIZNESU oraz nagrodzoną certyfikatem PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI. Stawiamy na innowacje, jakość i profesjonalizm według najwyższych standardów. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Najważniejsze zadania:

  • Odpowiedzialność za opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej
  • Odpowiedzialność za komunikację dla marki
  • Umiejętność przeprowadzania badań rynkowych
  • Identyfikowanie i rekomendowanie kierunków rozwoju dla poszczególnych kanałów sprzedaży, linii produktów
  • Analizowanie, monitorowanie i ocena efektów prowadzonych prac
  • Wcielanie nowych pomysłów i inicjatyw.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: Marketing, Zarządzanie, Ekonomia,
  • Min.5-letnie świadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane firmy spożywcze)
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowej skierowanej dla branży dóbr masowych
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Bycie na bieżąco z nowinkami, nieszablonowe myślenie, umiejętność szukania rozwiązań i chęć wdrażania własnych pomysłów.
  • Chęć do dalszego rozwoju w obszarze marketingu.

Firma oferuje:

  • Ciekawą pracę,
  • Możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pisemnych aplikacji zawierających CV, list motywacyjny i klauzulę o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne