Marketing Manager (Marketing Promocyjny)

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Dolna 3, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Dolna 3

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, opracowywanie i koordynowanie cotygodniowych gazetek, folderów alkoholowych oraz akcji tematycznych,

  • planowanie, opracowywanie i koordynacja kampanii marketingowych BTL (komunikacja w sklepie i materiały BTL),

  • zarządzanie dodatkowymi projektami w obszarach Marketingu, zarządzanie budżetem i terminami,

  • koordynacja różnorodnych projektów marketingowych na wszystkich etapach (przygotowania, realizacja, post-ewaluacja),

  • współpraca z partnerami wewnętrznymi (działami zakupów, prawnym, operacyjnym, IT, finansowym) oraz zewnętrznymi (agencje, foto, drukarnie itp.),

  • monitorowanie i raportowanie skuteczności działań marketingowych/handlowych,

  • ścisła współpraca z agencjami projektowymi/reklamowymi i pomoc przy nowych projektach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • dogłębne zrozumienie tradycyjnych i nowoczesnych kanałów marketingowych,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność kreatywnego i innowacyjnego myślenia,

  • biegłość w zarządzaniu powierzonym budżetem,

  • profesjonalny osąd i dyskrecja wynikająca z wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie,

  • umiejętności analityczne służące do prognozowania i identyfikowania trendów oraz wyzwań,

  • znajomość najnowszych trendów, technologii i metodologii w projektowaniu graficznym, komunikacji cyfrowej, produkcji itp.,

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w marketingu lub agencji reklamowej/medialnej (doświadczenie w handlu detalicznym lub FMCG będzie dodatkowym atutem),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy pod presją czasu w warunkach dynamicznych zmian,

  • silna umiejętność skutecznego komunikowania się z interesariuszami, negocjowania zasobów i terminów oraz kierowania projektami,

  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego;

  • umowę o pracę oraz narzędzia pracy;

  • bogaty pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • regularne badania profilaktyczne

  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Przewiń do profilu firmy