Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing manager

TREESAT sp. z o.o.

  • Wędkarska 38 B, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wędkarska 38 B

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie działań i kampanii marketingowych

  • identyfikacja trendów i spostrzeżeń w celu maksymalizacji wskaźników KPI kampanii

  • nadzór nad wydajnością i efektywnością działań marketingowych

  • zarządzanie budżetem

  • budowanie relacji z kluczowymi klientami i partnerami zewnętrznymi

  • podnoszenie świadomości i znaczenia marki na rynku

  • monitorowanie konkurencji

  • organizacja targów i eventów

  • współpraca z agencjami PR

  • współpraca z działem sprzedaży

  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Potrafisz tworzyć w języku polskim i angielskim treści na SM, treści na stronę internetową oraz landing page, do materiałów sprzedażowych i innych,

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu Facebook, LinkedIn,

  • Masz wizję i potrafisz realizować działania i kampanie marketingowe,

  • Potrafisz przekazywać swoją wizję grafikom oraz programistom,

  • Lubisz organizować akcje promocyjne i targi, a podczas eventów czujesz się jak ryba w wodzie,

  • Jesteś osobą energiczną, pomysłową, ale i potrafisz myśleć analitycznie,

  • Twoja kreatywność i energia jest nieograniczona

  • Masz doświadczenie w tworzeniu i nadzorowaniu budżetu marketingowego,

  • Wiesz jaką strategię lead managementu obrać,

  • Potrafisz dopasowywać działania do zróżnicowanych produktów i rynków,

  • Jesteś osobą optymistycznie nastawioną do tworzenia strategii marketingu i sprzedaży spółki technologicznej.

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (a może dodatkowo inne języki?)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B,

  • Pracę od poniedziałku do piątku i elastyczne godziny rozpoczęcia od 8.00 do 10.00 - Ty decydujesz, o której chcesz zacząć

  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym i bardzo samodzielnym zespole,

  • Brak dress code - czuj się swobodnie,

  • Integracje? - jasne! info na Slack i działamy!

  • Dostęp do nowoczesnych technologii,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość udziału w bardzo innowacyjnych projektach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Jesteśmy uznanym na rynku producentem rozwiązań informatycznych IoT oraz producentem elektroniki przemysłowej. Współpracujemy z firmą Ferguson (https://ferguson-digital.eu), która dostarcza elektronikę użytkową oraz urządzenia z zakresu Smart Home. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby odpowiedzialnej za marketing obu spółek na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn/Poznań

Niniejsza oferta kierowana jest do osób ambitnych, szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje umiejętności w rozwijającej się, innowacyjnej firmie.

Przewiń do profilu firmy