Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager w branży agro/rolniczej

CERTIS BELCHIM B.V. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfolio produktowym

  • Zarzadzanie zespołem Crop Managerów

  • Analiza rynku środków ochrony roślin

  • Zarzadzanie budżetem marketingowym w skali oddziału w PL

  • Budowanie strategii produktowej długo i krótko terminowej

  • Wprowadzanie i realizacja nowych projektów produktowych

  • Stworzenie lokalnej strategii komunikacyjnej dla social media zgodnej ze strategią firmy

  • Współpraca z lokalnym Management Team przy budowaniu, implementowaniu i realizacji planów sprzedażowych

  • Odpowiedzialność za budowanie wizerunku firmy

  • Bezpośrednia współpraca z dostawcami i odpowiedzialność za 3-rd party deals

  • Reprezentowanie oddziału Certis Belchim Polska podczas spotkań międzynarodowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Wykształcenie wyższe rolnicze

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • Łatwe nawiązywanie kontaktów i budowanie trwałych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę w nowo tworzonej strukturze w doświadczonym zespole.

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Doskonałą atmosferę pracy, partnerskie relacje oraz możliwość rozwoju

  • Pracę zdalną lub stacjonarną w biurze w Warszawie

Jeśli oczekujesz swobody działania, masz kompetencje, które chcesz nadal rozwijać, zależy Ci na pracy w dynamicznym otoczeniu, stawiasz na otwartość i transparentność- dołącz do naszego Zespołu!

Z nami rozwiniesz swoje możliwości!

Certis Belchim Polska łączy mocne strony dwóch dobrze ugruntowanych firm, Certis Europe i Belchim Crop Protection, tworząc nową jakość w ochronie roślin.

W związku z dynamicznym rozwojem struktury Certis Belchim Polska rozpoczyna nabór na stanowisko szefa marketingu.

Przewiń do profilu firmy