Oferta pracy

Marketing Manager

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego Klienta, lidera w branży FMCG, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • tworzenie i realizacja strategii marketingowej,
  • planowanie i realizacja budżetu marketingowego,
  • koordynacja realizacji kampanii marketingowych (online, offline, digital marketing),
  • zarządzanie projektami i zespołami projektowymi,
  • współpraca z Brand Managerami,
  • zarządzanie zespołem marketingowym,
  • analizy działań konkurencji i sytuacji na rynku.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku managerskim, w kanale online i offline marketingu (najlepiej w branży FMCG),
  • wiedza z obszaru digital marketingu i nowych mediów – warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem marketingowym – warunek konieczny,
  • umiejętność projektowania i analizowania kampanii w różnych mediach,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi,
  • znajomości narzędzi analitycznych i zasad SEO,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom min. B2),
  • gotowość do codziennych dojazdów lub relokacji do Poznania.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • ciekawe wyzwania przy zaawansowanych projektach dla rozpoznawalnych marek,
  • pracę na stanowisku mającym strategiczne znaczenie dla rozwoju firmy,
  • realny wpływ na rozwój podległego obszaru i kształtowanie przyszłości firmy,
  • przestrzeń do samorealizacji, samodzielność i decyzyjność,
  • przyjazne środowisko pozwalające na rozwój kompetencji menadżerskich,
  • motywującą, interesującą, stawiającą ambitne wyzwania pracę w stabilnej firmie,
  • miejsce pracy zlokalizowane w biurze w Poznaniu,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy