Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

POSTAL STEEL GROUP Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zwierzyniecka 28, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

POSTAL STEEL GROUP Polska Sp. z o.o.

Zwierzyniecka 28

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie zintegrowanych kampanii marketingowych online i offline

  • inicjowanie i koordynowanie akcji promocyjnych,

  • planowanie działań w social mediach, w tym budowanie i angażowanie społeczności,

  • współtworzenie strategii i wizji dla marek i kategorii produktów,

  • koordynowanie przygotowania materiałów reklamowych m. in. katalogów, ulotek,

  • organizowanie targów krajowych i zagranicznych,

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów promocyjnych i marketingowych w kanałach off- i online

  • umiejętność strategicznego myślenia i długookresowego planowania

  • innowacyjne i kreatywne podejście do zadań

  • łatwość komunikacji oraz umiejętność pracy w zespole

  • znajomość narzędzi reklamowych FB ADS, wiedzy z zakresu SEO i SEM,

  • wiedzę z obszaru grafiki – narzędzia Adobe

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie, które będzie rosło razem z twoim zaangażowaniem i wynikami

  • narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy

  • możliwość tworzenia nowych projektów oraz wdrożenie swoich pomysłów

  • realny wpływ na kształtowanie strategii firmy w obszarze sprzedaży e-commerce

  • ambitne cele i wyzwania

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

  • możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania (Poznań Jeżyce)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

BONMARIO.COM - e-commerce, którego właścicielem jest POSTAL STEEL GROUP POLSKA SP. Z O.O. bazuje na najlepszych rozwiązaniach informatycznych. Naszym celem jest zbudowanie największego serwisu oferującego towary pod hasłem „Wszystko dookoła domu!”.

Oferujemy kilka tysięcy produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu wysokiego składu o powierzchni ponad 5000 m2 z nowoczesną infrastrukturą i rozwiniętą siecią sprzedaży w Polsce i Europie.

Przewiń do profilu firmy