Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

SENPO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

SENPO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Bolesława Krzywoustego 68

Poznań

Wyposażamy sypialnie w markowe materace, łóżka, stelaże, kołdry i poduszki, a więc wszystko to, czego potrzebujesz, by komfortowo spać.

W związku z dynamiczny rozwojem sprzedaży powiększamy nasz zespół stanowisko:

Poszukujemy osoby z doświadczeniem, która będzie współtworzyć i nadzorować politykę firmy w zakresie marketingu!

Obowiązki:

  • zarządzanie nowo powstającym działem marketingu
  • współtworzenie strategii marketingowej salonów stacjonarnych oraz sklepów internetowych
  • nadzorowanie kampanii reklamowych i akcji promocyjnych (Internet, telewizja)
  • koordynacja kreacji i produkcji materiałów reklamowych
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnych produktów
  • przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych, akcji promocyjnych, aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie firmy oraz z firmami outsourcingowymi (agencje reklamowe, PR, itp.) i firmami współpracującymi (producentami, galeriami meblowymi itp.),

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze marketingu lub zarządzania projektem
  • wiedza na temat e-commerce i marketingu internetowego
  • znajomości zasad funkcjonowania platform e-commerce
  • znajomość zasad oraz mechanizmów brand marketingu oraz PR-u
  • umiejętność priorytetyzacji projektów na podstawie statusu i deadlinów
  • otwartość
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • samoorganizacja
  • silna własna motywacja
  • zdolność do podejmowania szybkich decyzji
  • nastawienie na realizację zadań
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość narzędzi graficznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko
  • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość nabycia nowych umiejętności
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne